Захари Сираков: Има и такива мачове, търсихме победата до последно

Наставникът на Лудогорец Захари Сираков даде мнението си след равенството с 0:0 с Черно море. Специалистът похвали своя отбор и прие философски шампионатното реми в Разград.

Лудогорец загуби първи точки, Черно море не се пречупи в Разград

"Не достигна голът. Изиграхме перфектно първо полувреме, в което създадохме много положения, които за съжаление не успяхме да реализираме. Започнахме добре и второто полувреме, до червения картон. До последно играехме за победата. Въпреки че бяхме с десет човека, пускахме офанзивни футболисти. Поздравих момчетата, има и такива мачове, както казах - създадохме положения, но не успяхме да реализираме гол за съжаление.

Илиев: В други години точка тук щеше да е успех, а сега сме с усещане, че можеше да извлечем нещо повече

Сега ги пускам момчетата малко да починат, защото много мачове им се събраха. Поздравих ги, защото въпреки умората, играха до последно. Радва ме, че въпреки, че бяхме с десет човека, се опитвахме да победим. В Лига Европа няма слаби противници, радващо е, че в първия мач сме домакини. Надявам се да стартираме с успех и това да ни даде допълнително самочувствие. Евентуални трансфери ли? Това към ръководството", каза бившият защитник на Левски.