Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Евертън допусна шокиращ обрат на “Гудисън Парк”

Евертън допусна невероятен обрат в домакинството си на Борнемут. “Карамелите” водеха с 2:0 до 87-ата минута преди да загубят с 2:3. Гостите отбелязаха два гола в добавеното време и си тръгнаха с три точки от “Гудисън Парк” и оставиха Евертън на дъното на класирането след третата му поредна загуба в първенството.

Тимът на Шон Дайч поведе с два гола в началото на второто полувреме. Майкъл Кийн откри резултата, а Доминик Калвърт-Люин удвои. Антоан Семеньо върна надеждите на “черешките” три минути преди края на редовното време. Люис Кук изравни в добавеното време, а резервата Луис Синистера отбеляза победния гол в 96-ата минута.

Евертън имаше предимство, поведе с два гола и се беше устремил към първи точки. Първият гол на гостите изглеждаше, че ще бъде почетно. Последва обаче пълна капитулация на “карамелите”. Влезлият като резерва Синистера центрира, а капитанът на Борнемут Кук изравни. Стигна се до още едно центриране, този път от страна на Джъстин Клуйверт, а голмайстор този път бе Синистера.