Марек разби Ботев (Пд) II и записа най-убедителната си победа от началото на сезона

Марек разби Ботев (Пловдив) II с 4:0 в двубой от шестия кръг на Втора лига. Така дупничани записаха най-убедителния си успех от началото на шампионата и задълбочиха кризата при “канарчетата”.

Изиграха се още два мача от шестия кръг във Втора лига

Марек заслужено спечели, след като още през първото полувреме нацели три греди. Всички попадения обаче паднаха през втората част, след като Илия Димитров се отчете с два гола (51’ и 71’), един път се разписа Христо Каймакански (69’), а в самия край на мача Николай Ганчев оформи и крайния резултат след асистенция на Милен Иванов.

Така тимът от Дупница събира в актива си 9 точки и заема десетата позиция. Ботев (Пд) II от своя страна е вече в серия от четири поредни загуби и с шест точки е 16-ти.