Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Равенство между Струмска слава и Марек в Радомир

Струмска слава и Марек завършиха наравно 1:1 в среща от 5-ия кръг на Втора лига. Двата отбора си разделиха по едно полувреме и в крайна сметка не успяха да излъчат победител на Градския стадион в Радомир.

Домакините поведоха в 14-ата минута чрез Борислав Николов, но Николай Ганчев (82') изравни в заключителните минути на двубоя

Резултати и голмайстори във Втора лига

С днешното равенство Славата събра в актива си 5 точки, които отреждат на тима 16-ото място, докато отборът на Анатоли Нанков има с една повече и заема 11-ата позиция във временното класиране.

В следващия кръг радомирци гостуват на Локомотив (Горна Оряховица), а за Марек предстои домакинство на Ботев (Пловдив) II.