Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Торино надви Аталанта след обрат и спасена дузпа

Отборът на Торино записа първа шампионатна победа през този сезон, след като осъществи обрат и спечели с 2:1 домакинството си на Аталанта от втория кръг на Серия "А".

Гостите бяха тези, които поведоха в резултата, като това стана в 26-ата минута, когато Давиде Дзапакоста центрира чудесно към Матео Ретеги, който се разписа с глава за третото си попадение в два шампионатни мача с екипа на тима. “Биковете” обаче изравниха само пет минути по-късно, когато Иван Илич комбинира с Адамс и със своя удар прехвърли топката над Марко Карнезеки.

Домакините дори стигнаха до пълен обрат, като това става в 49-ата минута. Тогава при контраатака изстрел на Дуван Сапата беше отразен, но Че Адамс се разписа от добавка. В добавеното време на срещата бергамаските все пак получиха възможност да избегнат загубата, след като получиха дузпа заради нарушение на Валентино Лазаро срещу резервата Федерико Каса. Ваня Милинкович-Савич обаче спаси удара на Марио Пашалич от бялата точка и така гарантира победата на своя тим.