Гледайте на живо всички мачове и голове в Шампионската лига тук!

Две дузпи и равенство в дербито между Рапид и Динамо, Миланов игра за гостите

Отборите на Рапид (Букурещ) и Динамо (Букурещ) не успяха да излъчат победител в столичното дерби помежду си от 6-ия кръг на румънската Суперлига. Двубоят приключи при резултат 1:1. Българинът Георги Миланов бе титуляр за гостите и остана на терена 67 минути преди да бъде заменен.

Интересното е, че мачът бе решен с две дузпи. Домакините първи откриха резултата от 11-метров удар, реализиран от Клаудио Петрила в 53-тата минута.

В 79-ата минута обаче и "кучетата" си спечелиха дузпа, а Астрит Селмани бе точен от бялата точка за 1:1.

Това бе трето поредно и общо пето равенство за Рапид от началото на сезона, който се намира на 11-ата позиция в таблицата с 5 точки. Динамо пък за момента се намира на 3-тата позиция в класирането с 9 спечелени точки.