Португалци ще спорят с екзекутора на Ботев (Пд) за място в групите на ЛК

Отборът на Витория (Гимараеш) очаквано се класира за плейофите на Лигата на конференциите, след като спечели домакинството си на Цюрих с 2:0. Така португалците преодоляха третия квалификационен кръг с общ резултат 5:0.

Жалко! Десетима от Ботев отстъпиха пред Зрински в горещия Мостар

И двете попадения в реванша дойдоха през второто му полувреме. В 58-ата минута Ману Силва откри резултата с мощен шут от голямо разстояние, а в 70-ата Телмо Арканжо се разписа с удар от добавка. Така за място в групите на турнира Витория ще спори със Зрински (Мостар), който отстрани родния Ботев (Пловдив).