Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Брюж отново се провали

И третият кръг в белгийското първенство не донесе радост на феновете на Брюж. "Синьо-черните" загубиха с 2:3 гостуването си на Генк, въпреки че водеха с 2:0, и се намират в долната половина на класирането с едва 1 точка.

Малко прди почивката Андреас Сков Олсен даде преднина на Брюж. Датчанинът се разписа още веднъж в 60-ата минута и изглеждаше, че тимът от "Ян Брейдел" няма да има проблем да стигне до победата, но не така мислеха домакините. Ярне Стойкер върна един гол от дузпа в 68-ата минута, а в края на двубоя Толуваласе Арокодаре и Патрик Хрошовски завършиха обрата в полза на Генк.

Роял Антверп разгроми с 6:1 гостуващия Сент Трюйден, а шведският халф Якоб Ондрейка се отличи с хеттрик. Другите попадения за домакините бяха дело на Тярон Чери, Махамаду Думбия и Антони Валенсия. Японецът Рьоя Огава стана автор на единствения гол за Сент Трюйден, който е на дъното в таблицата без спечелена точка.

В останалите два мача днес Шарлероа надви Гент с 1:0, а Серкъл Брюж срази Беершот с 4:1.