Великов: Проспахме първото полувреме

Старши треньорът на Хебър (Пазарджик) Веселин Великов говори след поражението с 1:2 от Арда (Кърджали) в efbet Лига.

"Трети проспиваме първото полувреме, Арда беше пълен господар. Второто полувреме излязохме да играем футбол, вкараха ни гол, но се върнахме бързо в мача. Имахме ситуации, които можехме да изравним. Едно полувреме е малко да вземем точка в този мач. Не знам първото полувреме защо го проспиваме, на почивката правим корекции, но едно полувреме е твърде малко.

Арда се затрудни, но не сбърка срещу Хебър

Надявам се, че първото полувреме няма да го проспиваме вече. Набил Макни има влияе върху нашия отбор, но голямо браво за целия отбор за представянето през второто полувреме. До 30 дни трябва да стане нашият терен, играем всеки мач като гост. Търсим футболисти на две-три позиции, ако ги намерим, Хебър ще изглежда по друг начин", каза някогашният защитник на ЦСКА.