Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Гимараеш взе аванс срещу малтийци

Отборът на Виктория (Гимараеш) победи с минималното 1:0 тима на Флориана в първа среща от втория предварителен кръг на третия по сила турнир, организиран от УЕФА - Лига на конференциите.

Единственият гол в мача отбеляза Жота Силва в 78-ата минута, като двубоят бе преобладаващо силов с много единоборства, а през първото полувреме най-интересното бяха двата жълти картона, които съдията вдигна на футболисти от всеки един от съперниците - Нелсон Оливейра от португалците и Фернандиньо от малтийците.

След почивката реферът маркира нови двама играчи в “жълто”, като един от тях бе голмайсторът Жота Силва, както и Карло Лонардели от домакините.

Ако португалците продължат напред, те ще срещнат победителя от двойката между Цюрих и Шелбърн.

Снимка: Vitória Sport Clube // Facebook