Само един гол в три мача от ЛК

Във вече отминалиа 23-ти юли (вторник) се изиграха първите три мача от втория предварителен кръг в третия по сила турнир, организиран от УЕФА - Лига на конференциите. Интересното е, че във всички двубои падна само един гол.

В първия мач за вечерта миналогодишният съперник на Лудогорец от Шампионската лига - Балкани, срещна бившият кошмар на Левски - Хамрун Спартанс. Двата съперника не излъчиха победител и завършиха при нулево равенство. Косоварите можеха и да стигнат до успеха, но през първото полувреме Линдон Емерлаху направи пропуск от дузпа.

Единствената среща за вечерта с редовен гол бе тази между Диферданж от Люксембург и Ордабаси от Казахстан. Домакините от Западна Европа стигнаха до успех с минималното 1:0, като попадението бе дело на Жоржиньо в 37-ата минута.

Последната среща бе тази между Виртус от Сан Марино и Флора от Естония. Там също нямаше голове, като естонците създадоха цели 16 положения пред вратата на съперника, но отправиха едва 4 точни изстрела, което предопредели изхода на двубоя.