Гледай на живо

Пресконференция преди Max Fight 61

Грозни сцени и мелета след Динамо - Лудогорец

С грозни сцени и масово меле завърши срещата реванш между Динамо (Батуми) и Лудогорец в Грузия. Разградчани я загубиха с 0:1, но след победа с 3:1 в първия мач продължават напред.

Лудогорец оцеля като по чудо в Грузия, Падт и гредите спасиха "орлите"
Лудогорец оцеля като по чудо в Грузия, Падт и гредите спасиха "орлите"

В края на сблъсъка публиката започна да цели с бутилки вратаря на “орлите” Серджио Падт, изнервена, че той спаси куп положения.

Секунди след края на съдийския сигнал пък фен на домакините нахлу на терена и потърси саморазправа с играчиите на Лудогорец. Щабът на домакините опита да го озапти, но това провокира разправии и между футболистите на двата отбора.

Те продължиха и в съблекалните, тъй като играч на грузинците реши да провокира разградчани, което доведе до меле между футболистите на двата отбора, които трябваше да бъдат разтървавани.

Очакванията са, че УЕФА ще наложи сериозно наказание на грузинския шампион.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от БГ Футбол

Виж всички