Слован взе и реванша срещу Струга

Отборът на Слован (Братислава) продължи към втория предварителен кръг на Шампионската лига, след като победи с 2:1 като гост тима на Струга в мач реванш. Словашкият тим се класира напред след победа и в първата среща с 4:2 и общ резултат 6:3.

Трио ветерани донесоха трудна победа на Слован

Иначе Владимир Вайс откри резултата още в 9-ата минута в полза на гостите, а автогол на бившия футболист на Славия - Кире Ристевски, даде комфортна преднина от два чисти гола на Слован в 34-ата минута.

През второто полувреме в 85-ата минута Басиру Компаоре вкара за Струга и намали изоставането на домакините, но бе прекалено късно за обрат и голът изигра ролята единствено на почетно попадение.

Във втория кръг от пресявките играчите от Братислава ще играят срещу словенския Целье, който елиминира естонския Флора с общ резултат 7:1 (5:0 2:1).