Пирин с първа победа в контролите

Пирин (Благоевград) записа първа победа в контролите, след като се наложи с 3:1 над втория отбор на ЦСКА 1948. "Орлетата" поведоха в резулатата в 26-aта минута след добра атака отдясно, като Запро Динев центрира a, Йосков овладя и отбеляза от воле.

Ново попълнение в халфовата линия на Пирин

В 30-aта минута отново Йосков и Динев комбинираха отлично, като удар на последния не можа да намери вратата. Богдан Коваленко вкара красив гол с глава четири минути по-късно след центриране на Запро Динев, правейки резултата 2:0.

Йосков не сгреши сам срещу вратаря в 37-ата минута за 3:0, след като се възползва от грешка в отбраната на ЦСКА 1948.

Втората част започна отново с предимство за "зелените". Станислав Костов подаде на Мутафов на празна врата, но крилото пропусна да отбележи в 52-ата минута.

В 72-та отново Костов се освободи хубаво от отбраната, но вратарят на домакините изби удара му в корнер.

В 81-та минута Ласков бе изгонен с директен червен картон за задържане на противник, като от произлезлия пряк свободен удар домакините върнаха едно попадение.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!