Австрия 0:1 Турция /Почивка/

Пирин загуби втората си контрола в Банско

Пирин загуби с 0:2 втората контролна среща от подготовката, която се изигра днес в Банско. "Орлетата" бяха надвити от румънския Политехника (Яш).

Символичните гости поведоха в резултата още в началото на мача с гол на Жатоба. През първата част двубоят бе двуостър, като благоевградчани бяха равностойни на съперника. През втората част бе отсъдена дузпа за Политехника, но тя бе изпусната, след като румънски състезател стреля встрани от вратата.

Основен футболист преподписа с Пирин

Най-доброто положение за Пирин в мача дойде в 80-ата минута, когато след пробив на Малинов, Комано беше изведен сам срещу вратаря, но пропусна. След грешка в защитата на "орлетата", Политехника успя да вкара и второ попадение в самия край на двубоя.

Пиринци излязоха в състав: Димитров, Х. Петров, Дюлгеров, Бодуров, Върбанов, Е.Георгиев, Г. Вълчев, Коваленко, С. Костов, Йосков и Динев;

През втората част в игра влязоха: Карпаров, Ласков, М.Георгиев, Малинов, Б. Иванов, Бучев, Х. Иванов, И. Иванов, Тодоров, Еринин, Комано, Милушев и Мутафов.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!