Детето чудо Ендрик донесе драматична победа на Бразилия

Отборът на Бразилия стигна до победа с 3:2 в приятелски мач срещу тима на Мексико.

Андреас Перейра даде преднина на “селесао” в 5-ата минута, а след почивката в 54-ата минута Габриел Мартинели покачи.

Петкратните световни шампиони сами си направиха сложен живота и бързо пропиляха аванса си в заключителния четвърт час на срещата. Първо, в 73-ата минута Хулиан Киньонес намали изоставането на “ацтеките”, а след него Гийермо Мартинес Аяла изравни във втората минута от добавеното време.

Това обаче не бе всичко и имаше време до края за драматична развръзка, тъй като в шестата минута на продължението детето-чудо Ендрик, което влезе от резервната скамейка, донесе победата на бразилците и за пореден път накара феновете на Реал Мадрид да продължат с трепетното очакване за пристигането му в испанската столица.