Ювентус (Малчика) и Дреновец не се победиха в стихия

1:1 приключиха Ювентус (Малчика) и гостуващия му едноименен тим на Дреновец. Срещата е от последния 30-и кръг на Северозападната Трета лига. Вихрено начало на домакините. Мартин Милков откри резултата в 9-ата минута, след подаване на играещия треньор Любомир Иванов. После Милков пропусна да вкара още три гола.

В 30-ата минута Янек Кирилов възстанови равенството с глава след центриране от корнер. Втората част започна с 20 минути по-късно, защото се разрази буря със светкавици и гръмотевици. Милков и Ивайло Дюлгеров бяха близо до победен гол, но не се възползваха. В 82-ата минута пък Диян Захариев от Дреновец излезе на отлична позиция, но не уцели вратата.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!