ЦСКА - София препъна Лудогорец в Елитната група до 17 години

ЦСКА - София и Лудогорец завършиха 1:1 в най-интересния мач от 27-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Двубоят започна с натиск за Лудогорец и няколко много добри ситуации за гол. Елисей Съров не успя да открие резултата, а след това удар на Калоян Божков се отби от гредата. ЦСКА - София успя да отговори чак в края на полувремето, но удар с глава на Антон Толев бе спасен. Така двата отбора се прибраха на почивка при нулево равенство.

Втората част започна с нова ситуация за разградчани. Отново Елисей Съров се измъкна от защита на червените, но ударът му срещна напречната греда. В 49-ата минута, противно на показаното на терена, домакините поведоха. Антон Толев се пребори за топка зад защитата, шутът му бе спасен, но рикошет в Светослав Тодоров доведе до автогол.

Последваха силни минути за ЦСКА - София и няколко страхотни положения за гол. Удар на Илия Димитров бе избит от голлинията и така второ попадение за домакините не падна. В края Лудогорец създаде финален щурм, който доведе до изравняване в последната минута на мача. Филип Гигов получи центриране, обърна се и реализира.

Така срещата завърши без победител, а интригата за първото място в Елитната група се завърна.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!