Любомир Костов: Можем да спечелим промоция за елита и да се докажем там

Футболистът на Марек Любомир Костов беше разочарован след равенството 1:1 със Септември. Столичани изравниха в продължението, а Костов отбеляза попадението за домакините.

„Мисля, че през първото полувреме бяхме по-добрият отбор. Отбелязаха ни отново в последните минути. Изпуснахме добри възможности през първото полувреме. Щастлив съм, че успях да отбележа първия си гол за отбора, но съжалявам, че не победихме. Ще гледаме в следващите мачове да не повтаря това. Феновете идват да ни подкрепят и успяват да ни вдигнат духом. Смятаме, че можем да спечелим промоция за А група и да се докажем там.