Бивша звезда на Локомотив (Пд) влезе в идеалния отбор в Китай

Огромно признание в Китай за бившата звезда на Локомотив Пловдив Джовани Бариани! Бразилският халф бе избран в идеалния отбор на местната Лига 1 (второ ниво на футбола в Китай) след мачовете от 6-ия кръг. Джовани донесе победата на своя тим Гуанкси с 3:2 като гост на Кингдао Ред Лайънс, отбелязвайки красив гол в 96-ата минута на мача.

Той е единственият играч на Гуанкси, заслужил доверието на феновете в допитването за идеалните 11 след всеки изигран кръг. В отбора на кръга Джовани е поставен на обичайния си пост като ляв външен халф.Гуанкси е на четвърто място във временното класиране с актив от 11 точки, колкото има и третият Чонгкинг Тонглианг. Лидери с по 16 точки са тимовете на Юнан и Далиан.