Трима национали подновяват тренировки с Левски

Трима футболисти, които имаха ангажименти с националните си отбори, ще подновят тренировки с Левски днес. Става дума за Пламен Андреев, Марин Петков и Хосе Кордоба. Първите двама бяха част от селекцията на младежкия национален отбор, който постигна престижна победа с 1:0 над Полша като гост.

Петков вкара единствения гол в мача, докато Андреев остана неизползвана резерва. Централният защитник Кордоба игра на финалите на КОНКАКАФ Лига на нациите с Панама. Тимът на бранителя остана четвърти, след като загуби от Мексико с 0:3 в полуфиналите, а в мача за третото място отстъпи с 0:1 на Ямайка.

Интерес от чужбина към Пламен Андреев

Кордоба започна като титуляр и в двата мача. Триото ще има само една тренировка преди дербито със Славия. Срещата е в петък. В нея се очаква Андреев и Петков да са титуляри. Кордоба изтърпява наказание и няма да играе.