Камавинга и още един френски национал с травми след победата над Чили

Френските национали Едуардо Камавинга и Жонатан Клос са с травми след снощната победа на "петлите" над Чили с 3:2 в приятелска среща, съобщават местните спортни медии.

Халфът на Реал Мадрид бе сменен принудително минута преди края на първото полувреме, като според информациите е с изкълчен глезен. Той падна лошо и не успя да продължи мача, като все още не е ясно колко сериозна е травмата.

Камавинга ще премине медицински тестове днес или утре, като от Реал Мадрид се надяват, че състоянието му би позволило той да е на линия още за мача с Атлетик Билбао през уикенда.

Франция показа друго лице и надви Чили в шоу на "Велодром"

Доста по-неприятно е положението с десния бек на Марсилия Жонатан Клос. Той бе заменен още в 11-ата минута, като е потвърдена диагнозата му - разкъсване на подколянното сухожилие. Очаква се бранителят да бъде извън терените няколко седмици.