Национална Лига Футзал: Амиго Северозапад - ССК "ИУ" ВАРНА

Холанд и Норвегия се провалиха срещу Чехия

Отборът на Чехия победи с 2:1 като гост тима на Норвегия в приятелски мач, който беше дебютен за чешкия селекционер Иван Хашек.

Оскар Боб откри резултата в полза на норвежците след 20 минути игра, но попадения на Давид Зима осем минути преди почивката и на Антонин Барак в 85-ата минута осигуриха успеха за гостите.

Чешкият тим има само три победи в последните си 12 гостувания.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!

Звездата на Норвегия Ерлинг Холанд игра 75 минути и четвърт час преди изтичане на редовното време беше заменен от Йорген Странд Ларсен.

Чехия е в група с Турция, Португалия на Евро 2024 в Германия през лятото. Последният съперник на чехите в груповата фаза ще стане известен след изиграване на баража между Грузия и Гърция