Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Специално студио на Sportal.bg преди церемонията "Спортист на годината 2025".

Следващата седмица ще има разговори за бъдещето на Санчо

Следващата седмица ще има разговори за бъдещето на Санчо

Постоянният трансфер на Джейдън Санчо от Манчестър Юнайтед в Борусия (Дортмунд) е все още далеч от това да бъде финализиран, но още през следващата седмица ще има разговори в това посока. Според „Скай Германия“ „жълто-черните“ са готови да предложат 35 милиона евро за 23-годишният англичанин, който иска да остане на „Сигнал Идуна Парк“ в дългосрочен план. Все още обаче има много неясноти около позицията на Манчестър Юнайтед, произтичащи от факта, че не се знае дали Ерик тен Хаг ще остане мениджър на отбора и през следващия сезон, както и какво ще бъде становището на новите съсобственици на „червените дяволи“ от Ineos, които вече движат всички футболни въпроси на „Олд Трафорд“. Сигурно е, че ако Тен Хаг остане в клуба, то Санчо няма как да се завърне.

Другата сериозна въпросителна е свързана със заплатата на играча. Той трябва да се съгласи на доста по-ниско възнаграждение, отколкото получава сега. Самият Санчо обаче се чувства щастлив в клуба и е готов да направи отстъпки.

Английският национал игра за Дортмунд от август 2017 г. до юли 2021 г., преди да премине в Манчестър Юнайтед за 85 милиона евро.

Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!
Sportal.bg вече и във Viber, последвайте ни!
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички