Ювентус (Малчика) срази Павликени

Ювентус (Малчика) победи едноименния тим на Павликени с 4:2. Срещата е от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига се проведе в град Левски, заради наказание „лишаване от домакинство“ на Ювентус. Вихрено начало за домакините. Половин час им беше достатъчен да изковат успеха. Мартин Милков откри с удар по диагонала, само 180 секунди след началото. Той удвои в 11-ата минута, когато стреля от границата на наказателното поле.

Мартин Трифонов се възползва от пасивна засада и направи резултата категоричен в 24-ата минута. В 35-ата пък Милков оформи хеттрик след подаване на Крис Димитров. Красиво попадение със задна ножица вкара Даниел Йорданов от Павликени в 39-ата минута. Той реализира за втори път в 60-ата минута. Надеждите на гостите угаснаха в 65-ата минута, когато Йордан Йорданов фаулира играещия треньор на Ювентус Любомир Иванов и получи втори жълт и червен картон. До края пред двете врати имаше по два критични момента. В 87-ата минута Ангел Боев фаулира играч на Павликени и получи втори жълт и червен картон.