Ювентус (Малчика) с победа в Севлиево

Ювентус (Малчика) надви в Севлиево едноименния тим с 2:1. Срещата е от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Гостите започнаха прибрано. В 20-ата минута обаче Мартин Милков подаде и Мартин Маринов ги изведе напред в резултата. Около четвърт час по-късно Георги Недков изравни с удар от границата на наказателното поле. Още един шанс за гол пропуснаха севлиевци до края на първата част.

Двама от играчите им се сблъскаха, Милков се възползва и реализира победното попадение за Ювентус, десетина минути след почивката. До края футболистите на Севлиево натискаха, но центриранията им не доведоха до нищо. Мартин Трифонов пък пропиля добър шанс за трети гол.