Янтра (Полски Тръмбеш) започна вихрено, но едва накрая подчини Ботев II (Враца)

Янтра (Полски Тръмбеш) спечели у дома с 4:2 срещу Ботев II (Враца). Срещата е от 18-ия кръг на Северозападната Трета лига. Силно начало за домакините. Любомир Генчев стреля домакините се зарадваха, но съдията отсъди, че топката не е преминала голлинията. Исмаил Мастънов обаче беше точен в 14-ата минута. В 21-ата пък Момчил Кузманов удвои. След това Траоре от гостите получи червен картон. Надеждите за лесна изразителна победа на Янтра обаче скоро рухнаха. Митко Панов намали от дузпа в 27-ата минута. В 38-ата пък Иван Нешков изравни.

През втората част се играеше в половината на младите врачани. Развръзката настъпи едва в края. Първо 82-ата минута Калоян Илиев направи 3:2. Християн Кожухаров реализира четвъртото попадение в последните секунди.