Хикс в Царева ливада

2:2 приключиха в Царева ливада, местния Боруна и Янтра (Полски Тръмбеш). Срещата е от 17-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стана равностоен и оспорван мач. През първото полувреме имаше доста интересни моменти, но нулите не помръднаха. Тони Маречков стреля от дясно и изведе гостите напред с гол в средата на втората част. Ивайло Илиев изравни с глава в 74-ата минута.

Много скоро Любомир Вачев проби от дясно и след удара му обрата стана факт – 2:1. Християн Кожухаров изравни в 86-ата минута. Той пропусна да донесе успеха на своите само след 180 секунди. Накрая Вачев уцели гредата.