Турнир на талантите U14 : Зона Варна - Зона Велико Търново

Фратрия с инфарктна победа над пряк конкурент

Фратрия (Варна) спечели с 3:1 срещу Черноломец (Попово) в първия си домакински двубой, игран в Каварна. Дербито на челниците е от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Получи се хубав мач, а заслугата е и на двата отбора. Васил Андони изведе домакините напред с попадение, половин час след първия съдийски сигнал.

В средата на втората част Стилян Памуков от Черноломец извърши фаул, съдията му вдигна втори жълт и червен картон. В 71-ата минута обаче Дани Бонев изравни. Футболистите на Фратрия тръгнаха ва банк, времето напредваше и това ги изнерви. Усилията им обаче бяха възнаградени в последните минути на двубоя. Първо Денис Васин вкара за 2:1 в 85-ата минута. След 180 секунди Янчо Андреев реализира третото попадение.