Черноломец съсече Устрем

Черноломец (Попово) разгроми гостуващия му Устрем (Дончево) с 5:0. Срещата е от 17-ия кръг на Североизточната Трета лига. Първото полувреме не предвещаваше тежкия нокаут за гостите. Играта беше равностойна, нямаше и много голови положения. След почивката тон за голеадата дадоха неостаряващите Тихомир Кънев и капитана Беадир Беадиров. Първият влезе от резервната скамейка и откри резултата с изключително красив гол в 52-ата минута. Десетина по-късно Беадиров удвои с удар от воле.

В 71-ата минута Кънев стреля с глава, вратаря изби с крак и Десислав Петков реализира третото попадение. При сходна ситуация в 82-ата минута, вкара и Диян Димитров. В последните секунди, Кънев разтресе за втори път мрежата на съперника.