Монтана победи дубъла на Рапид (Виена)

Отборът на Монтана записа втора победа на лагера в Алания. Възпитаниците на треньора Николай Митов се наложиха с 3:2 над дубъла на Рапид (Виена). Австрийският тим поведе още в началото на мача, но с голове на Александър Аспарухов от дузпа и Александър Тодоров монтанци направиха обрат още до почивката.

Монтана и втородивизионни грузинци си вкараха 6 гола за едно полувреме

В средата на второто полувреме Владислав Цеков направи 3:1, а крайният резултат бе оформен в последните минути.

На 8 февруари Монтана има последна проверка в турския курорт, срещу руския Композит и на другия ден се прибира обратно в България.