Сърби удариха Бдин

Бдин (Видин) загуби от Колубара (Лазаревац, Сърбия) с 2:5 в приятелска среща, играна на лагера в Хърватия. Отлично начало за българския тим с попадение само 180 секунди след първия съдийски сигнал. Съседите от Първа лига на Сърбия обаче заличиха пасива в 11-ата минута – 1:1. Равенството се запази до средата на втората част, след което за около 120 секунди, топката влетя два пъти във видинската мрежа. Надежда поне за хикс се появи в 72-ата минута, когато бдинци намалиха на 2:3. Тя обаче угасна след секунди, когато сърбите вкараха четвърти гол, а в 78-ата минута забиха пето попадение.