Бдин с втора победа на лагера в Хърватия

Бдин (Видин) надигра Раднички (Нови Белград, Сърбия) с 3:1 в приятелска среща, играна в Умаг, Хърватия. Контролата започна отлично за българския тим. Още във 2-ата минута Ливан Обиса откри резултата, наказвайки грешка на сръбската защита. Владимир Айтов удвои от дузпа в началото на второто полувреме. Емануел Виейра Де Соуса вкара отблизо третия гол за Бдин. Съперникът достигна до почетно попадение малко преди края на двубоя. Току що приключилият мач е трети за видинския тим на лагера.

Бдин завърши наравно с отбор от елита на Словения

Преди него, селекцията на Николай Цветков-Демона победи с 2:1 втородивизионния Триглав (Кран, Словения) и завърши 0:0 гостуването си на Рогашка (Рогашка-Слатина) от Първа лига на Словения.