Турнир на талантите U14: Зона Бургас - Зона Варна 1:0

Анхел Ди Мария поведе Бенфика към обрат и полуфинал в Купата на лигата на Португалия

Отборът на Бенфика победи с 4:1 тима на АВС в среща от груповата фаза на Купата на лигата на Португалия. Благодарение на успеха “орлите” се класираха за 1/2-финалите на турнира.

Нещата не се тръгнаха по най-благоприятния начин за столичани, като Йон Меркадо откри резултата за гостите в 21-ата минута.

До края на полувремето обаче тимът на Бенфика осъществи пълен обрат, като Анхел Ди Мария поведе своите с изравнителен гол в 31-ата минута.

В 44-ата Жоао Марио изведе съотборниците си за първи път напред в резултата.

След почивката в 65-ата минута Тиаго Гувея направи резултата 3:1.

В 68-ата минута пък Антони Корея от АВС си вкара автогол, с което оформи и крайния резултат.

Снимки: Imago