Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград 1:0

Още лоши новини за Борусия (Дортмунд)

Норвежкият бранител на Борусия (Дортмунд) Юлиан Риерсон контузи коляното си в края на мача срещу Щутгарт, загубен с 0:2 и довело до отпадането на отбора от турнира за Купата на Германия.

26-годишният Риерсон нарани коляното си след борба за топката и падане на терена, а след мача бе забелязан с патерици. Днес престоят медицински прегледи, след които да бъде установена сериозността на травмата, но е малко вероятно норвежецът да играе повече до края на годината.

Притесненията в лагера на Борусия (Дортмунд) са, че Юлиан Риерсон може да стане поредният футболист на тима, които да пропусне предстоящото домакинство срещу РБ Лайпциг през уикенда в Бундеслигата, съобщава германската телевизия Sky Sport.

Нападателят Юсуфа Мукоко напусна терена при гостуването на Щутгарт след само 24 минути игра заради мускулни проблеми, Маруис Волф трябваше да бъде заменен на почивката заради изкълчен глезен, както и Марсел Забитцер заради проблем в прасеца.

Никлас Зюле, Джовани Рейна и Себастиан Алер дори не пътуваха за двубоя от турнира за Купата на Германия.