Дерменджиев за мача с ЦСКА - София на "Армията": Отиваме да играем футбол и нека по-добрият победи

Старши треньорът на Лудогорец - Георги Дерменджиев, остана доволен след разгромната победа с 4:0 над Локомотив (Пловдив) в турнира Sesame Купа на България. "Орлите" се класираха за четвъртфиналите, а наставникът на разградчани коментира и предстоящия сблъсък с ЦСКА - София в неделя.

"Доволен съм от играта, която сътвориха момчетата. Освен тези четири гола, имахме още много възможности. На полувремето трябваше да водим с по-голям резултат. В крайна сметка към края на първенството отборът влиза във форма.

Лудогорец разби Локо (Пловдив) с латино канонада и вече е на четвъртфинал

В Лудогорец има много добри играчи. Може да се ротират - тук става въпрос за това, че трябва да има компактност между тях. Това е съставът, който играе най-добре в момента. Всички други футболисти, които влизат, също са много добри.

Футболистите трябва да се чувстват сигурни. Трябва да им се дава възможност да проявят своите качества и затова са доволни.

Дано не пропускаме в другите два мача толкова много голове. За мен е важно, че имаме тези ситуации. Никога не коментирам съдиите. Мисля, че се справиха перфектно.

Кайо Видал: Трябва да влезем концентрирани срещу ЦСКА

Нека да има публика, това е много добре за футбола в България. Мисля, че ще бъде един абсолютно нормален мач. Отиваме да играем футбол и който е по-добър, нека победи. Това е един тест. Искаме да зарадваме всичките хора, които ще бъдат по трибуните.

Шеф на Лудогорец: През ум не ни е минавало да искаме отлагане на мача с ЦСКА

Ние се готвим много добре за мача, така че нека феновете бъдат сигурни, че мач ще има", сподели Дерменджиев.