Атлетик (Куклен) отстрани Спартак (Пловдив) за купата но АФЛ

Атлетик (Куклен) надви гостуващия му Спартак (Пловдив) с 2:1 във финала на Област Пловдив от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Заслужен успех за домакините с оглед събитията на терена. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на Атлетик. Там я насочи Божидар Илиев в 22-ата минута. След 180 секунди, положението на тима от Куклен се влоши още повече. Треньорът Господин Мирчев отправи реплика към съдията и беше отстранен с червен картон. В 40-ата минута обаче Иван Лазаров се възползва от центриране на Калоян Панов и изравни. Ванчо Траянов пък даде извеждащ пас и Мартин Иванов постави точка на спора – 2:1 в 82-ата минута. Още положения за гол имаше и пред двете врати.