Треньорът на Атлетик (Куклен) след 3:2 над Берое II: Подценихме ги, поздравявам момчетата им за сърцатата игра

Атлетик (Куклен) спечели у дома с 3:2 срещу Берое II (Стара Загора) в отложена среща от 19-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Рангел Игнатов откри за домакините в 37-ата минута. Младият състав на гостите бързо направи обрат с попадения на Даниел Стефанов в 45-а и Стефанос Антониу в 50-ата минута. Домакините достигнаха до трите точки с голове на Емил Аргиров в 75-а и Рангел Игнатов в 85-ата минута. Те пропиляха още положения. Към края, треньора на гостите Тодор Станев и футболиста му Стефан Димитров бяха отстранени с червени картони.

След края на мача треньора на Атлетик Господин Мирчев каза пред Sportal.bg:

„Подценихме ги. Аз съм виновен, щом футболистите ни не излязоха в нужната мотивация на терена. Отдавам и заслуженото на съперника. Поздравявам момчетата им сърцатата и бойка игра. Берое е клуба в моето сърце. Играл съм за него и винаги ще се вълнувам, какво се случва в него“.