Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Отборът на Страхил Попов срази силен съперник

Бившият национал Страхил Попов игра цял мач за Юмраниеспор, който разгроми с 3:0 като гост един от лидерите в турската Първа лига - Коджаелиспор. Тимът на българския защитник започна сезона много слабо, но постепенно стабилизира представянето си и се отдалечи от зоната на изпадащите.

Джошгун Диниев откри резултата в 28-ата минута, в края на първото полувреме Серкан Гьоксу удвои преднината на Юмраниеспор, а малко преди последния съдийски сигнал Юсуф Абдиоглу си заби автогол.

Коджаелиспор заема второ място в класирането, на 4 точки зад лидера Еюпспор. Юмраниеспор е 12-и с 15 точки, колкото има и Аданаспор.

Новият отбор на Станимир Стоилов - Гьозтепе, е на 4-а позиция, а в неделя ще посрещне аутсайдера Гиресунспор.