Балкан отстрани Героя за купата на АФЛ

В Ботевград, Балкан елиминира Сливнишки герой (Сливница) с 4:2 във финала на Област София от турнира за купата на Аматьорската футболна лига. Стана динамичен и интригуващ мач. Здравко Атанасов откри за домакините с далечен прехвърлящ удар в 20-ата минута. Последва бърз обрат. Димитър Панталеев изравни в 28-ата минута. В 32-ата пък Йордан Тодоров изведе гостите напред – 1:2. Малко сред това Николай Миков тресна гредата на сливнишката врата. Веднага след почивката, същото стори и Здравко Атанасов. Калоян Бонев изравни в 72-ата минута. В 83-ата пък Здравко Атанасов фиксира окончателното 4:2.