Проведел е под въпрос за домакинството на Селтик днес

Вратарят на Лацио Иван Проведел е под въпрос за домакинството срещу Селтик тази вечер в двубоя от груповата фаза на Шампионската лига.

29-годишният страж е бил с висока температура в понеделник следобед, пропуснал е тренировката на тима и участието му в днешната среща е застрашено, съобщи в социалните мрежи популярният италиански спортен журналист Джанлука Ди Марцио.

Ако Проведел не успее да се възстанови навреме за двубоя със Селтик, той вероятно ще бъде заменен от 32-годишния Лиуджи Сепе.

Отборът на Лацио заема второ място във временното класиране в група “Е” на Шампионската лига със 7 точки след 4 мача, а Селтик е четвърти, последен с 1 точка в актива си.

Проведел е едва четвъртият вратар, който се разписва в мач от групите на Шампионската лига

Проведел се превърна в едва четвъртият вратар в историята на Шампионската лига, който вкарва гол в груповата фаза на турнира. Стражът се разписа в последните секунди срещу Атлетико Мадрид, за да донесе равенството на своя тим (1:1).
БТА

Всички късни мачове от Шампионската лига в комбинирано предаване, напълно безплатно и достъпно за всички! Всички голове, картони, спорни ситуации и консултации с VAR само на клик разстояние!  Да, на платформата Champions TV, която по традиция стриймва най-интересното на живо от късните мачове в сряда вечер!

Снимки: Imago