ЦСКА - София обяви вход свободен за доиграването с Етър

ЦСКА - София обяви вход свободен за мача с Етър, който "червените" трябва да доиграят, с което се потвърждава, че теренът ще бъде почистен от снега в оставащото време до 17:30 ч. От клуба уточниха, че ще бъдат отворени единствено секторите "А" и "Г" на стадион "Българска армия".

Както вече е ясно, двата отбора има да изиграят едно полувреме, след като вчера двубоят беше прекратен на почивката заради обилния снеговален и тежкия терен, които представляваха риск за здравето на състезателите, а също така и затрудняваха работата на съдиите.

ЦСКА - София приключи 10 от Етър за 120 секунди след двудневна снежна драма

Това наложи доиграването на срещата да бъде отложено с 24 часа при същите състави, а "болярите" ще излязат с човек по-малко след директния червен картон на Георги Александров в 13-ата минута.

Подготвят терена на "Армията" за двубоя с Етър (видео)

От сутринта на "Армията" кипи усилен труд, за да бъде подготвен теренът за предстоящото второ полувреме, а по всичко изглежда домакините ще успеят да се справят с организацията.