Подготвят терена на "Армията" за двубоя с Етър (видео)

От сутринта на стадион "Българска армия" кипи усилен труд, за да бъде подготвен теренът за предстоящото второ полувреме, което ЦСКА - София и Етър трябва да доиграят днес. Лидерът на сектор "Г" Иван Велчев - Кюстендилеца сподели кратко видео в социалните мрежи, от което става ясно, че група от около 20 човека помага за почистването на заснежения терен.

В 17:30 ч. двата отбора трябва да излязат за втората част на срещата, която вчера беше прекъсната на почивката заради обилния снеговалеж над София, който представляваше риск за състезателите, а също така и затрудняваше и работата на съдиите.

ЦСКА - София приключи 10 от Етър за 120 секунди след двудневна снежна драма

Домакините изразяват надежда, че ще успеят да се справят с организацията в часовете до мача и второто полувреме ще може да бъде изиграно. След първите 45 минути резултатът е 0:0.