Дубълът на Левски (София) излъга Кюстендил в мач с инфарктен финал

Левски II (София) победи у дома едноименния тим на Кюстендил с 3:2. Срещата е от 19-ия кръг на Югозападната Трета лига. Стана равностоен двуостър двубой с голови положения под непрекъснат снеговалеж. Георги Атанасов откри десетина минути след началото. След още толкова време Константин Йорданов изравни. Калоян Петков обаче върна преднината с гол в 40-ата минута.

Димитър Терзийски реализира красиво за 2:2, четвърт час след почивката. Трилърът се разигра за финал. Евгени Зюмбулев пропусна да реализира дузпа за гостите в 88-ата минута. Никола Бандев обаче беше точен от бялата точка в 93-ата за окончателното 3:2.