Треньорът на Кюстендил: Витоша ни победи в най-слабия ни мач

Витоша (Бистрица) надви гостуващия му тим на Кюстендил с 2:1. Срещата е от 17-ия кръг на Югозападната Трета лига. Противно на крайния резултат, топката спря първо в мрежата на домакините. Там я насочи Майкъл Георгиев, десетина минути след началото. Димитър Горанов изравни в 30-ата минута. Десетина по-късно съотборника му Георги Амзин пропусна дузпа. После Горанов уцели гредата. Обратът стана факт, десетина минути след почивкатас попадението на Любомир Сарафски. Накрая капитана на Кюстендил Евгени Гроздин спря с нарушение Радослав Илиев и беше отстранен с червен картон.

След последния съдийски сигнал треньора на Кюстендил Мартин Йорданов каза пред Sportal.bg:

„Откакто водя отбора, не сме играли толкова бездушно. Витоша ни победи в най-слабия ни мач. Просто нямам думи да опиша разочароващото ни представяне“.