Берое продължава напред за Купата след труден успех във Видин

Мачът за Купата на България във Видин между местния Бдин и Берое завърши с успех за заралии с 2:1. Той не дойде никак лесно, а след продължения. По ирония на съдбата домакините реализираха и двете попадения в редовното време.

Интересни резултати в Купата на България

Точно преди изтичането на час игра Лучиано Скуадроне центрира остро в наказателното поле на домакините, където Георги Иванов си вкара автогол, но две минути по-късно Цветомир Тодоров възстанови равенството и вкара мача в продължения. В 105-ата минута Леандро Годой се разписа и донесе успеха на елитния клуб и класира тима за 1/8-финалите от турнира, където ще се изправи срещу ЦСКА 1948.