Ачиари: Когато Вия дойде в Берое, ще бъде още един от играчите в отбора

Наставникът на Берое Хосе Луис Ачиари даде мнението си след загубата от Арда (Кърджали) с 0:1 в efbet Лига. Специалистът отказа да внесе конкретика относно трансфера на звездата Себастиан Вия.

"Знаехме, че ще бъде един затворен мач, където няма да има толкова много ситуации за гол и за двата отбора. Малките детайли бяха много важни. Напред бяхме зле, загубихме много топки, а когато губим топката, ритъмът не беше за нас. От тези загуби, срещу такива отбори, можем да се научим много. Не видях днес този отбор, който искам да видя от моите играчи. Първото полувреме загубихме много топки, а Арда ни нападаше с откраднатите топки на контри.

Арда удари Берое и прекъсна негативната си серия, "заралии" отсвириха българите

След почивката оправихме това, Арда притежаваше повече топката вече, но пак положенията им бяха, след като загубихме топката. Предните мачове почти нямахме загубени топки, днес не стана това. Трябва пак да се върнем в предишното положение. Мачът нямаше толкова много ситуации за гол и загубихме заради статичното положение, което имаше Арда. Имаме малки играчи, трябва да приключим този полусезон с оставащите мачове, после ще имаме възможности да вземем нови попълнения. Работя с играчите, които имам. Когато Себастиан Вия дойде, ще бъде още един от играчите в отбора, повече не мога да кажа", сподели Хосе Луис Ачиари.

Снимки: Startphoto