Струмска слава изненада Септември и задълбочи интригата за промоция в елита - Отзиви след мача

Янтра (Габрово) и Черноморец (Бургас) не успяха да се победят

Янтра (Габрово) и Черноморец (Бургас) не се победиха и завършиха 1:1 в двубой от 17-ия кръг на Втора лига. И двата гола паднаха през второто полувреме, когато първо Даниел Младенов откри в 68-ата минута, но след това Живко Петков изравни (84’).

Резултати от 17-ия кръг на Втора лига

Това е трето поредно равенство за тима на Вили Вуцов, който е девети в класирането с 23 точки. Все пак габровци не са толкова далеко от челните места и към момента са на 6 точки от третото място. Тимът от Бургас от своя страна вече три двубоя подред няма победа. “Акулите” са десети с 21 пункта.