Равенство между Нордселанд и Спартак (Търнава) остави Лудогорец жив в борбата за второто място

Отборите на Нордселанд и Спартак (Търнава) не се победиха в мач от 4-ия кръг на група “Н” в Лигата на конференциите и направиха равенство 1:1. Паритета бе възможно най-изгодния резултат, който можеше да се получи за българския шампион Лудогорец, който се намира в същата група и все още има напълно реални шансове да продължи напред в турнира.

Иначе домакините от Дания поведоха от дузпа в 32-ата минута, като точен от бялата точка бе Маркус Ингвартсен. През второто полувреме гостите от Търнава изравниха благодарение на Михал Дюриш в 64-ата минута, като след това не се стигна до нова промяна в резултата.

Sportal.bg вече и в WhatsApp, елате и вие!