Очаквайте от 10:30 - Стамен Белчев разкрива плана на ЦСКА - София до края на сезона

Септември (Тервел) хлъзна дубъла на Спартак във Варна

Септември (Тервел) победи дубъла на Спартак с 2:0 във Варна. Срещата е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра при непрекъснат силен дъжд. Стана двуостър мач. През първото полувреме домакините имаха доста шансове за гол, но ги пропиляха. Съперникът им също не се възползва от няколко добри възможности.

След почивката, тервелци по-често създаваха критични моменти пред варненската врата. Бившият състезател на Черно море II Жечко Йорданов завърши атака на гостите с прострелен удар от границата на наказателното поле в 78-ата минута за 1:0. След попадението, Кристиян Пешков влезе на мястото на Румен Николов. Именно той реализира второто попадение от фаул в 88-ата минута.